Renginiai

Atnaujinta

DALYVAVOME
Sausio 17 didelis būrys III-IV klasių gimnazistų lankėsi „Aukštųjų mokyklų mugėje 2018″, ji šurmuliavo Žalgirio arenoje Kaune .
Ligitos Nedzinskaitės nuotr.
————————————————————————————————-
Nuo rugsėjo 8 d. Putinų gimnazistai dalyvauja DofE apdovanojimų programoje. Jie gali savanoriauti, tobulinti įgūdžius, sportuoti ir dalyvauti žygyje. Džiaugiamės pirmaisiais pasiekimais.
Programos vadovė Jolanta Kocimienė


————————————————————————————–

Įsimintina karjeros diena Putinų gimnazistams

Alytaus Putinų gimnazija - oficialus puslapis nuotrauka.
Alytaus Putinų gimnazija - oficialus puslapis nuotrauka.Alytaus Putinų gimnazija - oficialus puslapis nuotrauka.

Pažintinėje ekskursijoje KTU „WANTed“ karjeros dienose, „Žalgirio“ arenoje, spalio 24d. lankėsi IIb klasė drauge su trečiokais, išvyką suplanavo antrokų auklėtoja, matematikos mokytoja Česė Banišauskienė ir trečiokų kuratorė Jolanta Kocimienė. Tai didžiausia Baltijos šalyse studentų, moksleivių ir įmonių atstovų karjeros kontaktų mugė.
Šis renginys padeda jaunimui sėkmingai žengti į darbo rinką, o įmonių ir organizacijų atstovams rasti gabiausius ir perspektyviausius ateities darbuotojus.
Amfiteatre buvo pasakojamos karjeros istorijos „WANTed Talks“. Svečius kalbino Justinas Jankevičius.
Išgirdome Roberto Dargio pranešimą „Nuo agro iki inovacijų Lietuvoje. Kaip per 100 metų pasikeitė darbas mūsų šalyje?“ Šis pranešėjas atskleidė, kaip tapti geru verslininku – svarbiausia ugdyti save ir nebijoti rizikuoti. Jaunimui R. Dargis palinkėjo, ne tik įsidarbinti svajonių darbe, bet ir galvoti, kaip sukurti kažką nauja.
Moksleiviai turėjo galimybę sužinoti daugiau apie norimas profesijas bei įdarbinimo galimybes. Įvairių sričių specialistai dalinosi savo patirtimi, pasakojo apie šiuo metu teikiamas galimybes. Daugelis mokinių ne tik domėjosi profesijomis, bet ir žaisdami žaidimus paaukojo po vieną eurą vaikų globos namams, kad šiuose būtų gražios ir jaukios Kalėdos. Daugelio gimnazistų dėmesį patraukė loginiai ir strateginiai žaidimai, už dalyvavimą gavo smulkių prizų: tušinukų, saldainių, streso malšinimo kamuoliukų.
Tikiuosi visiems patiko ši ekskursija, nes sakė, jog norėtų dažniau apsilankyti tokiose parodose. Mokiniai visą kelią važiuodami atgal į Alytų dalijosi įspūdžiais ir žiniomis apie įvairias profesijas bei žaidimus. Tikrai buvo verta sugaišti kelias valandas dėl tokių žinių.

Greta Vaškevičiūtė, jaunoji Putinų gimnazijos žurnalistė


SVEČIUOSE
A.Stulginskio universiteto Žemės ūkio inžinerijos fakulteto prodekanas doc. dr. Jonas Čėsna (2018-10-23)

Alytaus Putinų gimnazija - oficialus puslapis nuotrauka.
Alytaus Putinų gimnazija - oficialus puslapis nuotrauka.

SVEČIUOSE
Kalbos.Lt atstovas Nerijus Leškys. Jis kalbėjo apie studijas Lietuvoje ir užsienyje. (2018-10-23)

Alytaus Putinų gimnazija - oficialus puslapis nuotrauka.

Spalio 4 d. gimnazistai lankėsi tarptautinėje aukštojo ir vidurinio mokslo užsienyje parodoje Kaune. Čia jie galėjo išsiaiškinti, kokios profesijos jiems labiausiai tinkamos ir kur galėtų tęsti savo studijas.


Gimnazijoje lankėsi KASTU organizacijos konsultantas Lukas. Gimnazistai sužinojo apie studijų užsienyje galimybes ir sąlygas.
Kuratorė Jolanta Kocimienė


Rugsejo 20d. III – IV klasių gimnazistai lankėsi LITEXPO vykusiame modernių technologijų ir verslumo renginyje SWITCH.
Jolanta Kocimienė, III-ųjų klasių kuratorė

Neįgaliesiems