Rekomenduoju

Atnaujinta

Jeigu norite susisteminti savo kultūrines, literatūrines , geografines, istorines žinias, praturtinti savo kultūrinę patirtį, kviečiu rasti laiko laidai „Lietuvos kolumbai“.
Visada Lietuva ir lietuviai buvo pasaulio dalis – civizuota, ori ir reikšminga.
Norite tuo įsitikinti – žiūrėkite „Lietuvos kolumbus“ per LRT.
Ciklo autorė – Edita Mildažytė.

Žiūrėti daugiau


Jeigu norite susisteminti savo kultūrines, literatūrines , geografines, istorines žinias , praturtinti savo kultūrinę patirtį, kviečiu rasti laiko laidai „Lietuvos kolumbai“.

Visada Lietuva ir lietuviai buvo pasaulio dalis – civizuota, ori ir reikšminga.
Norite tuo įsitikinti – žiūrėkite „Lietuvos kolumbus“ per LRT.
Ciklo autorė – Edita Mildažytė.
 
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui   Vyta Šiugždinienė

REKOMENDUOJA
Rūta Savickaitė, buv. mūsų gimnazistė: ,,Įrašas, kuris man padėjo suprasti save, savo pašaukimą ir paskirtį gyvenime“.


Rekomenduoju  Alytaus miesto teatre pasižiūrėti spektaklį „Sudie, pone Lorencai“, sukurtą pagal Kanados dramaturgo Morris Panych pjesę „Mergaitė akvariume auksinei žuvelei.“

Žmogaus bendravimo prigimtis įžvelgiama jo saviraiškoje, jo sugebėjime perduoti kitiems žmonėms tai, ką galvoja, jaučia, kokį matome save ir aplinką. Spektaklyje parodomas dešimtmetės mergaitės vaikiškas pasaulis, jos santykiai  su tėvais, šiems artėjant link skyrybų.  Tai šeimos tema, kai vaikai ieško galimybių sulipdyti irstančius tėvų santykius. Spektaklio režisierius Arvydas Lebeliūnas.

Gimnazijos bibliotekos vedėja Marija Žuromskienė


Puiki laida :

Pagrindinis laidos veikėjas – svečias, su kuriuo vedėjas A. Rožickas kalbasi  ne apie jo dabartinę veiklą, bet nepatogiomis, keistomis, asmeniškomis temomis apie vertybes, skonį, jausmus. Laidos kūrėjų tikslas – atviro pokalbio metu supažindinti žiūrovus su pašnekovu iš žmogiškosios pusės.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Vyta Šiugždinienė
Neįgaliesiems