Abiturientams

Atnaujinta

PSICHOLOGŲ PATARIMAI ABITURIENTAMS

PRIEŠ EGZAMINUS

KAIP GALI SAU PADĖTI?

·         Stenkis peržiūrėti, ką turi išmokti ir kiek tam turėsi laiko gerokai prieš egzaminus – galėsi susiplanuoti savo mokymosi laiką ir laisvalaikį, be to, iškilus problemoms, pasikonsultuosi su mokytoju.

·         Padaryk savo mokymąsi kuo patrauklesnį – nesimokyk visko atmintinai, geriau stenkis atsiminti svarbiausią informaciją, naudokis glaustais konspektais, pasidaryk svarbiausių terminų korteles ir pasikabink jas matomoje vietoje.

·          Kiekvienas mokosi skirtingai – pagalvok, kada Tau geriausiai sekasi susikaupti: kai mokaisi vienas ar su draugu; ryte, dieną ar vėlai vakare; ilgai sėdint prie vieno dalyko ar su trumpomis pertraukomis.

·          Svarbiausius klausimus pasižymėk. Juos mokykis ypač atidžiai: konsultuokis su mokytojais, klausk draugų, pabandyk pats atsakyti kitiems tuos klausimus.

·          Prašyk pagalbos, jei ko nesupranti. Jei jautiesi neramiai, pasikalbėk su kuo nors.

·          Primink visiems, jog dabar tau svarbus metas – pasikalbėk su savo šeima apie tai, kaip jie tau galėtų palengvinti mokymąsi: suteikti tau ramią vietelę, kur galėtum ramiai mokytis, elgtis šiek tiek tyliau ir tau netrukdytų.

Skaitykite daugiau>>


Stojantiems 2016m. Bendrosios nuostatos

Minimalūs rodikliai 2016m.

Kriterijų įtaka geriausiųjų eilei į kolegines studijas 2016 m.

Kriterijų įtaka geriausiųjų eilei į universitetines 2016 m.


Paklausios profesijos

LIETUVOS UNIVERSITETAI IR KOLEGIJOS


Lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos pakeitimai

Neįgaliesiems