Abiturientams

Atnaujinta

ATMINTINĖ ABITURIENTAMS


PSICHOLOGŲ PATARIMAI ABITURIENTAMS

PRIEŠ EGZAMINUS

KAIP GALI SAU PADĖTI?

·         Stenkis peržiūrėti, ką turi išmokti ir kiek tam turėsi laiko gerokai prieš egzaminus – galėsi susiplanuoti savo mokymosi laiką ir laisvalaikį, be to, iškilus problemoms, pasikonsultuosi su mokytoju.

·         Padaryk savo mokymąsi kuo patrauklesnį – nesimokyk visko atmintinai, geriau stenkis atsiminti svarbiausią informaciją, naudokis glaustais konspektais, pasidaryk svarbiausių terminų korteles ir pasikabink jas matomoje vietoje.

·          Kiekvienas mokosi skirtingai – pagalvok, kada Tau geriausiai sekasi susikaupti: kai mokaisi vienas ar su draugu; ryte, dieną ar vėlai vakare; ilgai sėdint prie vieno dalyko ar su trumpomis pertraukomis.

·          Svarbiausius klausimus pasižymėk. Juos mokykis ypač atidžiai: konsultuokis su mokytojais, klausk draugų, pabandyk pats atsakyti kitiems tuos klausimus.

·          Prašyk pagalbos, jei ko nesupranti. Jei jautiesi neramiai, pasikalbėk su kuo nors.

·          Primink visiems, jog dabar tau svarbus metas – pasikalbėk su savo šeima apie tai, kaip jie tau galėtų palengvinti mokymąsi: suteikti tau ramią vietelę, kur galėtum ramiai mokytis, elgtis šiek tiek tyliau ir tau netrukdytų.

Skaitykite daugiau>>


 2018 m. brandos egzamino aktualijos

2018 m.  VBE organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašas

2018m.  VBE tvarkaraštis

2018 m. naujiena apie lietuvių kalbos egzaminą

GERIAUSIAI VIDURINIO UGDYMO PROGRAMĄ BAIGUSIŲJŲ EILĖS SUDARYMO 2018 METAIS TVARKOS APRAŠAS

Kriterinis vertinimas (skaidrės)

VBE KRITERINIO VERTINIMO NUOSTATAI

 

 

Neįgaliesiems