Alytaus Putinų gimnazijoje pirmų ir antrų Kauno technologijos universiteto klasių mokiniams (ir ne tik jiems) buvo įdomiai pristatytos pažangios XXI a. technologijos, o per užsiėmimus ugdomos bendrosios kompetencijos ir patyriminis mokymasis, kritinis ir kūrybiškas mąstymas.

Putinų gimnazijoje įsikūrusi „Fab Lab“ laboratorija sėkmingai bendradarbiauja su „Meškėnų laboratorija“ iš Vilniaus – pažintine, skaitmenizuotos gamybos (mobile Fab-Lab) laboratorija, keliaujančia per ugdymo įstaigas. Gimnazijoje dirbo mokinių komanda, kuriai padėjo „meškėnai“ Giedrius Kavaliauskas, Simas Janulis, Justas Ingelevičius ir Ieva Marija Dautartaitė.

Šalia Putinų gimnazijos mokinių buvo ir mūsų pedagogai – technologijų ir dailės mokytoja Virginija Vasiliūnienė bei fizikos mokytojas Tomas Buzaitis, o veiklą koordinavo gimnazijos direktorė Daiva Sabaliauskienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Virginija Kerevičienė.