PUTINŲ GIMNAZIJOJE VYKO LIETUVOS MOKINIŲ MENINIO SKAITYMO KONKURSO PIRMASIS ETAPAS

Putinų gimnazijoje paskutinę dieną prieš atostogas net dvi pamokas vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso pirmasis etapas, skirtas Vinco Mykolaičio-Putino 125-ųjų gimimo metų sukakčiai prisiminti. Mokiniai skaitė ir poezijos, ir prozos kūrinius. Juos konsultavo, padėjo pasirinkti tekstus visos lietuvių kalbos mokytojos.
Skaitovus vertino komisija: direktorės pavaduotoja Vyta Šiugždinienė, bibliotekos vedėja Marytė Žuromskienė, lietuvių kalbos mokytojos Daiva Baliukonytė ir Danguolė Gintalienė.
Sėkmingiausiai iš jaunųjų skaitovų ( devintokų) pasirodė Lauryna Beinaravičiūtė iš I b klasės (mokytoja Laima Bautronienė), o iš vyresniųjų klasių Alytaus miesto ture gimnazijai atstovaus net trys mokiniai: Povilas Jerusevičius (IIIe, mokytoja Žiedūnė Maldonienė); Aistė Kundrotaitė (IIId, mokytoja Danguolė Gintalienė) ir Rokas Aidukevičius (IVe, mokytoja Irena Sakalauskienė). Jiems įteiktos vertingos knygos.
Šventę organizavo lietuvių kalbos mokytojos Algida Sabonienė ir Ligita Sarapienė, ją vedė Beatričė Bradauskaitė ir Žana Alksninytė, romantišką nuotaiką dovanojo – Žanos Alksninytės ir Gintarės Kazlauskaitės daina.
Žiūrovai, kol komisija rinko nugalėtojus, dalyvavo įvairiuose konkursuose.
Visi skaitovai sulaukė ne tik atidžios ir pagarbios auditorijos plojimų, bet ir buvo apdovanoti padėkos raštais, juos įteikė direktorės pavaduotoja Vyta Šiugždinienė.

Informuoja jaunoji Putinų gimnazijos žurnalistė Vilija Kazlauskaitė

Daugiau>>