KTU DIENA PUTINŲ GIMNAZIJOJE

Lapkričio pabaigoje Alytaus Putinų gimnazijoje vyko Kauno Technikos Universiteto (KTU) diena, savo žinias plėtė Ib ir II b klasės gimnazistai.
Paskaitą „Laiko planavimas arba kaip rasti papildomą valandą miegui?“ vedė Justė Balaišienė, KTU karjeros planavimo konsultantė. Mokiniai praktiškai susipažino laiko valdymo metodais, efektyviu laiko naudojimu.
Paskaitoje „Karjera: kaip svajones paversti realybe?“, kurią skaitė Agnė Medėkšaitė, KTU Mentorystės programos koordinatorė, mokiniai turėjo galimybę išsiaiškinti, kodėl naudinga planuoti savo karjerą ir kaip tai daryti efektyviai, sužinojo pagrindinius sėkmingo karjeros planavimo žingsnius.
„Kokie jonvabaliai slypi tavo telefone?“ – šią paskaitą antros gimnazijos klasėms mokiniams vedė dr. Ramūnas Lygaitis, KTU cheminės technologijos fakulteto dėstytojas, kuris supažindino su organinių molekulių taikymo būdais organinėje elektronikoje (OLED), dokumentų apsaugoje, medicinoje ir daugelyje kitų sričių.
Pirmos gimnazijos klasės mokiniams „FabLab Kaunas“ užsiėmimus organizavo doc. dr. Mindaugas Čepėnas, „FabLab Kaunas“ kūrybinių elektronikos dirbtuvių vadovas, KTU Elektros ir elektronikos fakulteto docentas ir Ignas Jurkšaitis, KTU Elektros ir elektronikos fakulteto rinkodaros ir komunikacijos koordinatorius. Mokiniai mokėsi prilituoti LED lemputes ir kurti schemas.
„Dieną praleidome turiningai: paskaitos padėjo daugiau sužinoti apie KTU teikiamas studentams galimybes, praplėsti akiratį, renkantis savo ateitiems planus, galbūt netgi siejant savo ateitį su chemija arba fizika“, – sakė pirmokai.

Informuoja jaunieji žurnalistai