24 val. inovacijų ir verslumo stovykloje

KAIMO TURIZMO SODYBOJE „DZŪKIJOS PERLAS" STOVYKLAVO VERSLIAUSI GIMNAZIJOS IR MIESTO MOKINIAI

Jau ketvirti metai Alytaus Putinų gimnazijos mokiniai dalyvauja „24 val. inovacijų ir verslumo stovykloje", kuri šiemet vyko lapkričio 10-11 d. kaimo turizmo sodyboje „Dzūkijos perlas". Stovykloje dalyvavo mokiniai iš Alytaus gimnazijų (net 22 mokiniai), o mūsų, Putinų gimnazijai, atstovavo 9 gimnazistai iš I-II klasių. Drauge su jais stovyklavo ir ekonomikos mokytoja Jolita Noruvienė. Mokiniai visą parą generavo inovatyviausias verslo idėjas, kūrė joms reklamas, rinkodaros planus, sudarinėjo biudžetą, įtikinėjo komisijos narius, kad jų produktas pats geriausias. Labai džiugu matyti vienoje vietoje tiek veiklių, verslių, turinčių įdomiausių idėjų mokinių. Nors daugelis mokinių nemiegojo visą naktį, norėdami sukurti gerą reklamą, tačiau grįžo gerai nusiteikę, pozityvūs, susiradę daug naujų draugų ir jau laukdami kitų metų, kad vėl sugrįžtų į stovyklą su naujomis idėjomis.Informuoja Putinų gimnazija

Posted by Alytaus Putinų gimnazija – oficialus puslapis on 2018 m. Lapkritis 13 d., Antradienis

Jau ketvirti metai Alytaus Putinų gimnazijos mokiniai dalyvauja „24 val. inovacijų ir verslumo stovykloje“, kuri šiemet vyko lapkričio 10-11 d. kaimo turizmo sodyboje „Dzūkijos perlas“. Stovykloje dalyvavo mokiniai iš Alytaus gimnazijų (net 22 mokiniai), o mūsų, Putinų gimnazijai, atstovavo 9 gimnazistai iš I-II klasių. Drauge su jais stovyklavo ir ekonomikos mokytoja Jolita Noruvienė.
Mokiniai visą parą generavo inovatyviausias verslo idėjas, kūrė joms reklamas, rinkodaros planus, sudarinėjo biudžetą, įtikinėjo komisijos narius, kad jų produktas pats geriausias. Labai džiugu matyti vienoje vietoje tiek veiklių, verslių, turinčių įdomiausių idėjų mokinių. Nors daugelis mokinių nemiegojo visą naktį, norėdami sukurti gerą reklamą, tačiau grįžo gerai nusiteikę, pozityvūs, susiradę daug naujų draugų ir jau laukdami kitų metų, kad vėl sugrįžtų į stovyklą su naujomis idėjomis.

Informuoja Putinų gimnazija

Neįgaliesiems