Gimnazistai dalyvavo KTU karjeros dienose

Pažintinėje ekskursijoje KTU „WANTed“ karjeros dienose, „Žalgirio“ arenoje, spalio 24d. lankėsi IIb klasė drauge su trečiokais, išvyką suplanavo antrokų auklėtoja, matematikos mokytoja Česė Banišauskienė ir trečiokų kuratorė Jolanta Kocimienė. Tai didžiausia Baltijos šalyse studentų, moksleivių ir įmonių atstovų karjeros kontaktų mugė.
Šis renginys padeda jaunimui sėkmingai žengti į darbo rinką, o įmonių ir organizacijų atstovams rasti gabiausius ir perspektyviausius ateities darbuotojus.
Amfiteatre buvo pasakojamos karjeros istorijos „WANTed Talks“. Svečius kalbino Justinas Jankevičius.
Išgirdome Roberto Dargio pranešimą „Nuo agro iki inovacijų Lietuvoje. Kaip per 100 metų pasikeitė darbas mūsų šalyje?“ Šis pranešėjas atskleidė, kaip tapti geru verslininku – svarbiausia ugdyti save ir nebijoti rizikuoti. Jaunimui R. Dargis palinkėjo, ne tik įsidarbinti svajonių darbe, bet ir galvoti, kaip sukurti kažką nauja.
Moksleiviai turėjo galimybę sužinoti daugiau apie norimas profesijas bei įdarbinimo galimybes. Įvairių sričių specialistai dalinosi savo patirtimi, pasakojo apie šiuo metu teikiamas galimybes. Daugelis mokinių ne tik domėjosi profesijomis, bet ir žaisdami žaidimus paaukojo po vieną eurą vaikų globos namams, kad šiuose būtų gražios ir jaukios Kalėdos. Daugelio gimnazistų dėmesį patraukė loginiai ir strateginiai žaidimai, už dalyvavimą gavo smulkių prizų: tušinukų, saldainių, streso malšinimo kamuoliukų.
Tikiuosi visiems patiko ši ekskursija, nes sakė, jog norėtų dažniau apsilankyti tokiose parodose. Mokiniai visą kelią važiuodami atgal į Alytų dalijosi įspūdžiais ir žiniomis apie įvairias profesijas bei žaidimus. Tikrai buvo verta sugaišti kelias valandas dėl tokių žinių.

Greta Vaškevičiūtė, jaunoji Putinų gimnazijos žurnalistė

Alytaus Putinų gimnazija - oficialus puslapis nuotrauka.
Alytaus Putinų gimnazija - oficialus puslapis nuotrauka.Alytaus Putinų gimnazija - oficialus puslapis nuotrauka.
Neįgaliesiems