PUTINŲ GIMNAZIJOJE SVEČIAVOSI BŪRYS BŪSIMŲ PIRMOKŲ

Antradienio popietę visa grupė Alytaus Putinų gimnazijos mokytojų vedė netradicines pamokas būsimiems pirmokėliams. Putinų gimnazija, tą dieną tapusi „ekskursijos“ objektu, susirinkusius būsimuosius pirmokus pakvietė į netradicines lietuvių kalbos, istorijos, ekonomikos, užsienio kalbų, matematikos, fizikos ir teatro pamokas.
Po pamokų gimnazijos mokinių taryba organizavo ekskursijas, pokalbius, kvietė kitąmet įsitraukti į aktyvią kultūrinę veiklą.
Štai visas būrys tikrųjų gimnazijos patriotų, organizavusių ekskursijas po mokyklą: Beatričė Bradauskaitė, Laura Charbakaitė, Greta Tumynaitė, Kornelijus Pacukonis, Gintarė Kazlauskaitė, Ieva Jurčiukonytė, Marius gradeckas, Laura Insodaitė, Vaida Ogulevičiūtė, Dominykas Nedzinskas, Kamilė Volodkaitė, Povilas Jarusevičius, Gintarė Šurskaitė, Aistė Pangonytė ir kt.
Būsimieji pirmokai lankėsi sporto salėje, treniruoklių, šokių klasėse, svetainėje, skaitykloje, vairavimo mokyklos, robotikos kabinetuose, gėrėjosi eksponuojamais koridoriuose mokinių darbais, susižavėjo delniukų galerija.
Labai patiko kūrybiškų mokinių ugdymas gimnazijoje, išklausę pasakojimus, apžiūrėję kūrybinius darbus, svečiai sužinojo, kad Putinų gimnazijoje galima mokytis įprastose, tradicinėse klasėse ir aktyviai dalyvauti neformalioje veikoje arba pasirinkti kryptingą kūrybišką ugdymą, KTU ar jaunųjų šaulių klasę.

Informuoja jaunieji žurnalistai

Alytaus Putinų gimnazija - oficialus puslapis nuotrauka.