PUTINŲ GIMNAZIJOS I-oji KOMANDA – KONKURSO NUGALĖTOJA!

Rugsėjo 26 dieną visose Europos Sąjungos šalyse yra minima Europos kalbų diena. Jai paminėti Alytuje vyko konkursas „EUROPOS KALBŲ LOBYNAS 2017“. Šiame gimnazinių klasių renginyje dalyvavo penkios komandos iš mūsų miesto. Viena komanda iš Šv.Benedikto gimnazijos bei po dvi komandas iš Adolfo Ramanausko-Vanago bei Putinų gimnazijų. Pirmąją mūsų mokyklos komandą sudarė ketvirtokės: Viktorija Gorbas, 4c klasė, Roberta Stepanovaitė, 4c klasė, Ugnė Barzdaitytė, 4c klasė, Reda Maksimavičiūtė, 4d klasė bei Agnė Barbaravičiūtė ,4b klasė. Antrąją mūsų mokyklos komandą sudarė trečiokės Ema Kuniutytė, 3e klasė, ir Nicolė Murašovaitė, 3d klasė, bei ketvirtokai Mantas Žukauskas, 4d klasė, ir Domantas Vokietaitis, 4a klasė, Viltautas Mastauskas iš 4e klasės. Konkursą sudarė penki etapai: namų darbo pristatymas, kurio metu reikėjo pavartoti kuo daugiau kalbų, protmūšis anglų kalba, reklamos kūrimas, šarados bei dainų viktorina. Viktorija Gorbas išrinkta teatrališkiausia konkurso dalyve. Putinų gimnazijos antroji komanda sukūrė geriausią reklamą bei jų namų darbe buvo paminėta daugiausiai užsienio kalbų. Būtent ši komanda konkurse užėmė trečiąją vietą. Putinų gimnazijos pirmoji komanda buvo neįveikiama visuose etapuose ir tapo konkurso nugalėtoja! SVEIKINAME! Informuoja jaunoji žurnalistė Agnė Barbaravičiūtė, Meilės Platūkienės nuotr.

Neįgaliesiems