Jaunųjų šaulių klasėse auga brandžios asmenybės

Samanta Lipkevičiūtė, jaunoji Putinų gimnazijos žurnalistė

Kai daugelis mokinių vasarą laiką leidžia nuobodžiaudami mieste – jauniesiems Putinų gimnazijos šauliams prasideda vasaros stovyklos. „Anksčiau vasarą stovyklose nė karto nesilankiusi, šiemet jose praleidau beveik mėnesį laiko ir turiu pasakyti, jog tai tikrai buvo turiningai praleistos dienos“, – sako Samanta Lipkevičiūtė.

Kitiems atrodytų, jog šaulių stovykla tėra tik alinanti karinio režimo savaitė, bet kodėl tada visi nori į jas grįžti ir atsimena su  nuoširdžia šypsena, didžiuojasi savimi, įveikusiais daugybę išbandymų?

Atsakau, nes  ta savaitė, kurią aktyviai praleidžiame stovykloje, yra naujų draugų ir pažinčių, žinių ir išbandymų šaltinis. Humoro jausmą turintys, bet labai reiklūs vadai ir instruktoriai padeda, moko savarankiškumo ir išbando, verčia išeiti iš savo komforto zonos. Turiu pasakyti, jog be tokio vadovaujančio personalo šaulių stovyklos tebūtų vaikų darželis – poilsinė stovykla.

Daugiau>>