Įvyko projekto „Inovatyvus mokytojas – motyvuotas mokinys: problemų sprendimas bendradarbiaujant“ konferencija

2017 m. rugsėjo 21 dieną Ugdymo plėtotės centre įvyko baigiamoji projekto „Inovatyvus mokytojas – motyvuotas mokinys: problemų sprendimas bendradarbiaujant“ konferencija, kurią organizavo Ugdymo plėtotės centro ir Alytaus Putinų gimnazijos atstovai, „Erasmus +“ strateginių partnerysčių projekto „Inovatyvus mokytojas – motyvuotas mokinys: problemų sprendimas bendradarbiaujant“ (Nr. 2015–1-LT01-KA201-013472) vykdytojai.

Konferencijos dalyviai buvo supažindinti su projekto tikslais, uždaviniais, jiems įgyvendinti vykdytomis veiklomis. Aptarta projekto metu įgyta patirtis, partnerių institucijose įvykę pokyčiai. Alytaus Putinų gimnazijos atstovai, pristatydami savo patirtį tarptautiniuose projektuose, atkreipė dėmesį į bendradarbiavimo ir plataus požiūrio, drąsos priimti iššūkius svarbą siekiant bendrų tikslų.

Daugiau>>