PUTINŲ GIMNAZIJOS ANTROKAI ŽAIDIMŲ KULTŪROS PARODOJE GAMEON 2017

Prasidėjo naujieji mokslo metai, o su jai ir nauji atradimai, nauja patirtis. Štai rugsėjo 16d. KTU (2b) klasė su keliais kitų klasių mokiniais ir mokytojais Jūrate Nenartavičiene, Vygandu Banišausku ir Jolita Noruviene keliavo į žaidimų kultūros renginį – „GameOn“. Žaidimų kultūros paroda „GameOn“ — renginys, subalansuotas žaidėjams, bet tinkantis visiems naujųjų technologijų naudotojams. Renginio programa buvo labai įvairi. Iš viso buvo 4 skirtingos scenos – #ŽaidžiaVisi, Esports, Gamedev ir Cosplay. Vienu metu galėjome klausyti įvairių paskaitų, žaisti įvairiausius žaidimus, gyvai stebėti Cosplay konkursą, LOL taurės finalą, fotografuotis su savo mėgstamais žaidimų veikėjais ir įsitraukti į daug kitų veiklų… „GameOn“ man labai patiko shop ir šeimų erdvė, nes jose buvo galima kurti savo melodijas, šokti. Taip pat patiko Cosplay dalyvių išradingumas ir kūrybingumas. KTU protmūšis, kuriame užsiregistravus teko dalyvauti ir pačiai. Nepatiko, kad mažos patalpos ir reikėjo grūstis dėl vietos stygiaus,“ – teigia Laura Matulevičiūtė, 2b klasės mokinė. „Man labai patiko išbandyti naujus žaidimus (tokius kaip NBA2k18). Tačiau nepatiko, kad renginyje buvo per daug žmonių“, – sako Evita Lukšaitė, 2 b klasės mokinė. „Niekada per daug nesižavėjau žaidimais, tačiau šis renginys man paliko gerą įspūdį, buvo įdomu pažvelgti į kompiuterinius žaidimus kitomis akimis. Labiausiai sudomino dalyvavimas žaidime „Just dance“ , tačiau su paprastais bilietais negalėjome pamatyti visko, kas geriausia buvo šiame renginy. Bet laiką vis tiek praleidome puikiai,“ – savo įspūdžiais dalinasi Gintarė Kazlauskaitė, 2b klasės moksleivė. Renginys dalyvavusiems mokiniams labai patiko ir paliko daug spalvingų įspūdžių. Dalyvavusieji galėjo pasinerti į žaidimų kultūrą ir pajusti kiekvieną jos aspektą skirtingose veiklose, kurių šiuometinė programa pristatė labai daug.

Paulina Kazlauskaitė, 2b klasės mokinė, jaunoji Putinų gimnazijos žurnalistė