Putinų gimnazijos mokiniai – tarptautinių robotų varžybų nugalėtojai

Robotų intelektas“ – tai daugiametės robotų varžybos, organizuotos Kauno technologijos universitete 2017-ųjų gegužės mėnesį. Renginys suteikia galimybę pademonstruoti ir įvertinti savo pasiekimus, taip pat supažindinti visuomenę su naujausiomis technologijomis.

Alytaus Putinų gimnazijos mokiniai sėkmingai dalyvavo šiose tarptautinėse varžybose. Vismantas Sliesaravičius, Alytaus Putinų gimnanijos 3d klasės mokinys, kartu su Alytaus komanda „Svajokliai“ ir jų robotu „Titan‘z“ nacionalinėse varžybose „Robotiada“ Vilniuje patyręs nesėkmę, tarptautinėse robotų varžybose Kaune „Robotų intelektas 2017″ dalyvavo freestyle (laisvojo stiliaus) rungtyje ir buvo geriausias. Komandos robotas užėmė 1-ąją vietą! „Titan‘z“ sukėlė didelį susidomėjimą tiek tarp renginio dalyvių bei svečių, tiek tarp pačios komisijos narių.

Varžybose dalyvavo ir kiti mūsų gimnazijos mokiniai: Arvydas Mazauskas (1b), Justinas Šimas (1b), Vismantas Sliesaravičius (3d) ir Aurimas Kašėta (2b). Putinų gimnazijos komanda „Shockwave“ dalyvavo dvejose rungtyse: linijos sekimo ir sumo. Nors  sumo pasisekė ne taip gerai, nes komanda nepateko į finalinius važiavimus, tačiau linijos sekimo robotuko rezultatas buvo tarp pačių geriausiųjų 10-tuko (9 iš 25).

Tarptautinės varžybos „Robotų intelektas“ organizuojamos jau 4 kartą nuo 2011m. Renginyje kasmet dalyvauja vis daugiau šalių. Varžybų dienotvarkė yra labai įvairi: LEGO konstravimas, linijos sekimas, mini ir LEGO sumo ir daug kitų veiklų.

Paulina Kazlauskaitė, Putinų gimnazijos 1b klasės mokinė

Daugiau>>

Neįgaliesiems