MOKINIŲ DAILĖS DARBAI GARSINA PUTINŲ GIMNAZIJĄ

Alytaus Putinų gimnazijoje kiekvienas mokinys, jeigu tik pats nori, gali save realizuoti pačioje įvairiausioje veikloje.
Dabar pristatome mokinius, kurie domisi daile, tad jie dalyvauja pačiuose įvairiausiuose Alytaus miesto ir respublikos renginiuose.
Alytaus jaunimo centre penkios Putinų gimnazistės dalyvavo parodos „DRAUGYSTĖS TILTAS: IZRAELIS-LIETUVA“ atidaryme. Jos metu buvo pagerbti ir apdovanoti nugalėtojai, iš mūsų gimnazijos įvertintos šios mokinės: Edita Dabrišiūtė, Evelina Karalaitytė, Karolina Tarkauskaitė, Vilma Stankauskaitė ir Gabija Antanynaitė.
Įspūdžiais pasidalijo Edita Dabrišiūtė, Putinų gimnazijos III klasės mokinė: „Dalyvavau Alytaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų piešinių konkurse „Draugystės tiltas: Izraelis – Lietuva“, skirtame 25 – osioms Lietuvos ir Izraelio draugystės metinėms. Dailės mokytoja Virginija Vasiliūnienė pasiūlė dalyvauti, mums tereikėjo išsirinkti vieną temą iš daugybės pateiktų. Aš išsirinkau šią – „Dievo žemė Izraelis, jos širdis Jeruzalė“. Mokytoja piešinius išsiuntė į konkursą ir paskui paaiškėjo, kad mano piešinys Alytaus mieste tarp mano amžiaus mokinių užėmė 3 vietą.
Sėkmė lydėjo ne tik mane, iš mūsų gimnazijos nemažai mokinių buvo apdovanoti ir specialiaisiais prizais. Renginys vyko Alytaus jaunimo centre, jo metu pasirodė mokiniai iš muzikos mokyklos bei buvo apdovanoti laureatai. Apdovanojimus įteikė pati Izraelio ambasadorė. Jaunimo centre eksponuojami mokinių darbai. Vėliau sužinojau, kad mano darbas pateko tarp devynių, kurie buvo išsiųsti į parodą Vilniuje.
Džiaugiuosi, kad ne tik komisijai, bet ir renginyje dalyvavusiems svečiams iš Izraelio ambasados patiko mano darbas. Jį piešti mane paskatino paslaptinga Izraelio istorija, be to, esu tikintis žmogus, taigi ši šalis man nemažai reiškia. Savo piešiniu ir norėjau perteikti didelę meilę, vaizduodama didelę širdį ir ją apipindama žodžiais, susijusiais su tikėjimu, kurie kyla iš širdies“.
Geras pavyzdys mokiniams yra dailės ir pati technologijų mokytoja metodininkė Virginija Vasiliūnienė. Ji Alytaus miesto Teatro Mažojoje galerijoje atidarytoje XIV Lietuvos dailės ugdytojų kūrybos darbų parodoje pristato savo darbus.
Informuoja jaunieji žurnalistai

Neįgaliesiems